1. Kocaeli Şube Müdürlüğünde Veda

  Nisan 15, 2014 Kocaeli Şube Müdürü Nevzat ALĞAN İstanbul Şube Müdürlüğüne atanması nedeni ile Şube Müdürlüğü çalışanlarıyla vedalaştı.

 2. Orman Haftası ve Jandarmanın 175.Kuruluş Yıldönümü Programı Birlikte Gerçekleşti

  Nisan 09, 2014 Kocaeli İlinde Jandarmanın 175. Kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen Orman Haftası etkinliğine Kocaeli Valisi Ercan TOPACA, Vali Yardımcısı Şükrü ÇAKIR, Orman Bölge Müdürü Hasan TÜRKYILMAZ, Deniz Kuvvetleri Komutanı Tüm Amiral Hakan ÜSTEM Deniz Hava Üst Komutanı Garnizon Komutan Vekili, Jandarma Kıdemli Albay Birol ŞİMŞEK Jandarma Kıdemli Başçavuş Çevre Koruma Tim Komutanı Mehmet Şerif BEKİROĞLU, Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nermin TOL, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilimizdeki temsilcileri sivil toplum kuruluşları, gaziler, şehit yakınları ve öğrencilerin katılımı ile her şehite ve gaziye bir fidan dikimi gerçekleştirilmiştir.

 3. KOCAELİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE YEMİN TÖRENİ

  Nisan 09, 2014 Kocaeli Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğümüzde Aday Orman Muhafaza Memuru olarak görev yapmakta olan Şuayip ÖZKAN ile Sercan SERBEST’ e Asalet Tasdiki kapsamında 08.04.2014 tarihinde Şube Müdürümüz Nevzat ALĞAN ‘ ın katılımıyla yemin merasimi düzlenmiştir.

 4. Sulak Alan Halkımıza Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüyle Tanıtıldı

  Nisan 05, 2014 Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğümüzün ortaklaşa düzenlemiş olduğu Sulak Alanların öneminin halka anlatmak amacıyla sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlenmiştir.

 5. Yaralı Leylek Tedavi Altına Alındı

  Nisan 04, 2014 Kandıra Çal köyü civarından vatandaşlardan gelen yaralı leylek ihbarı üzerine, Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğümüz ekipleri yaralı leyleği bulunduğu yerden alarak Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesine tedavisi yapılmak üzere teslim etmiştir.

 6. YABİS EĞİTMLERİ DEVAM EDİYOR

  Nisan 04, 2014 Orman ve Su İşleri Bakanlığınca pilot bölge seçilen Kocaelinde faaliyet gösteren Ev Ve Süs Hayvanları Satış Yeri (Petshoplar) Sahiplerine Kocaeli Orman ve Su işleri Şube Müdürlüğü ekiplerince YABİS sistemi hakkında bilgi verilmekte, kullanıcı tanımlamaları yapılmakta ve YABİS’in kullanımı hakkında eğitim verilmektedir.

 7. TOÇBİR-SEN İL YÖNETİMİ ŞUBE MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  Nisan 04, 2014 TOÇBİR-SEN Kocaeli İl Başkanı Hülya ASLAN, sendika yöneticilerinden Üçler GÜZEL, Güven PERÇEM, Ayla ACAR ve Ahmet HIZARCI Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürü Nevzat ALĞAN’ ı makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

KURUMSAL EPOSTA          EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER