1. Tabiat Parklarında Bulunan Tanıtım Panolarının Bakım ve Onarımları Yapıldı

  Kasım 25, 2016 Kocaeli Şube Müdürlüğü faaliyet alanlarından Kartepe Kuzuyayla Tabiat Parkı, Gebze Gaziler Dağı Tabiat Parkı ve Uzuntarla Tabiat Parkında bulunan yıpranmış, eskimiş ve afişleri deforme olmuş CLP Raket Tanıtım Panolarının bakım ve onarımları yapılarak ziyaretçilerin hizmetine sunuldu.

 2. Avcı Dernekleri İle Toplantılar Yapılıyor

  Kasım 25, 2016 Kocaeli Şube Müdürlüğü Avcılık ve Yaban Hayatı Birimi personellerinden oluşan ekip avcı derneklerini ziyaret ederek bilgilendirme toplantıları düzenliyor.

 3. Av Yaban Hayatı Sürekliliği İçin Denetimler Devam Ediyor

  Kasım 11, 2016 Av sezonunun açılmasıyla birlikte gece ve gündüz av koruma ekipleri çalışmalar yaparak yasak avcılığı engellemek için mücadeleye sıkı bir şekilde devam etmektedir.

 4. Kuzuyayla Tabiat Parkına yılın ilk karı yağdı...

  Kasım 01, 2016 Kar yağışıyla birlikte, sonbaharda yeşil, kırmızı ve sarının adeta dans ettiği Kuzuyayla Tabiat Parkı beyaza büründü.

 5. Yaralı Yaban Hayvanları Tedavi Ediliyor

  Ekim 31, 2016 Vatandaşlar tarafından ve Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü ekiplerince tespit edilen yaralı yaban hayvanları; bakım ve tedavisi yapılmak üzere ekiplerce bulunduğu yerden alınarak Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesine teslim edilmiştir.

 6. İZMİT KÖRFEZİ SULAK ALANI’NA BİLGİLENDİRME TABELALARI YERLEŞTİRİLDİ

  Ekim 19, 2016 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü sorumluluk alanlarından İzmit Körfezi Sulak Alanı’na, alanda görülen kuş türleri ile ilgili tanıtıcı, bilgilendirici 40 adet tabela yerleştirildi.

 7. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Resim Yarışması

  Ekim 14, 2016 Karamürsel Belediye Başkanlığı ile Kocaeli Hayvan Hakları derneği tarafından organize edilen Resim Yarışması etkinliğinde hayvan sevgisi, hayvanlara davranış ile ilgili konuşmalardan sonra dereceye giren öğrencilere hediyeler verildi.

KURUMSAL EPOSTA         EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER