1. İZMİT KÖRFEZİ SULAK ALANI’NA BİLGİLENDİRME TABELALARI YERLEŞTİRİLDİ

  Ekim 19, 2016 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü sorumluluk alanlarından İzmit Körfezi Sulak Alanı’na, alanda görülen kuş türleri ile ilgili tanıtıcı, bilgilendirici 40 adet tabela yerleştirildi.

 2. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Resim Yarışması

  Ekim 14, 2016 Karamürsel Belediye Başkanlığı ile Kocaeli Hayvan Hakları derneği tarafından organize edilen Resim Yarışması etkinliğinde hayvan sevgisi, hayvanlara davranış ile ilgili konuşmalardan sonra dereceye giren öğrencilere hediyeler verildi.

 3. Kocaeli Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü İş Sağlığı ve İş güvenliği Toplantısı Yapıldı

  Ekim 12, 2016 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş güvenliği Kanunu gereğince oluşturulan kurul toplantısı yapıldı.

 4. Kocaeli’nin Kelebekleri Kitap Haline Getirildi…

  Ekim 10, 2016 Kocaeli ili sınırlarında yaşayan ve görüntülenerek tespit edilmiş 110 tür kelebeği tanıtan "Kocaeli'nin Kelebekleri" isimli kitap 2016 yılı Müdürlüğümüz yatırım çalışmaları kapsamında hazırlanarak bastırılmıştır.

 5. BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK ARAŞTIRMA PROJESİ ARAZİ ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR…

  Ekim 10, 2016 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü tarafından 2015 yılında çalışmalarına başlanılan, ÇevSis Ar-Ge Danışmanlık firmasının yüklenicisi olduğu “Kocaeli’nin Karasal ve İç Su Ekosistemleri Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi” çalışmaları devam ediyor.

 6. Yaralı Balaban Tedavi Ediliyor

  Ekim 10, 2016 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü ekipleri yaralı olarak vatandaşlar tarafından bulunan Balaban ekipler tarafından tedavisi yapılıp doğaya salınmak üzere Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ekiplerine teslim edildi.

 7. Kocaeli' de Av Koruma Kontrol Çalışmaları Devam Ediyor

  Ekim 06, 2016 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü Av Koruma Kontrol ekipleri koruma kontrol faaliyetleri devam etmekte olup gelen ihbarlar değerlendirilmektedir.

KURUMSAL EPOSTA         EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER