1. 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Gününde Yemleme Yapıldı

  Nisan 04, 2018 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü dolaysıyla Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü ekibi ve Karamürsel İlçesindeki Yerel Hayvan Koruma Görevlileri ile beraber sokak hayvanları için yemleme çalışması yapılmış olup, hayvanların yoğunlukta olduğu bölgelere yem ve su kabı bırakılmıştır.

 2. İL HAYVANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI

  Nisan 03, 2018 2018 Yılı 1. dönem İl Hayvanları Koruma Kurulu toplantısı 3 Nisan Salı günü Vali Yardımcısı Beyazıt TANÇ başkanlığında yapıldı.

 3. “AVLAKLARDA ENVANTER” KONULU TOPLANTILAR İLÇELERDE DERNEK BAŞKANLARI İLE DÜZENLENMEYE DEVAM EDİYOR

  Mart 30, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün talimatları doğrultusunda, Avlaklarda Yaban hayvanı popülasyonu yoğunluğu çalışmalarına başlamak amacıyla ilçelerde toplantılar düzenlenmektedir.

 4. UZUNTARLA TABİAT PARKINDA YAPILAN YATIRIMLAR DENETLENDİ

  Mart 28, 2018 Uzuntarla Tabiat Parkı'nda yapımı devam eden Doğal Yaşam Parkı yatırımları, Orman ve Su İşleri I. Bölge Müdür Yardımcısı Ömer FURTUN, Kocaeli Şube Müdürü İlyas ÇİÇEK ve Başiskele Şefi Süheyla SÜMER tarafından yerinde incelenerek değerlendirilmiştir.

 5. Hayvan Hastanesi Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

  Mart 26, 2018 Kocaeli’nde İlçe Belediyeleri arasında ilk Körfez Belediye Başkanlığı tarafından yapılması planlanan Hayvan Hastanesi projesi için bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 6. BALLIKAYALAR TABİAT PARKINDA TESİS YERİ TESPİTİ YAPILDI

  Mart 22, 2018 Ballıkayalar Tabiat Parkı içerisine yapılması planlanan tesislerin yer tespiti çalışması yapıldı.

 7. ORMAN HAFTASI VE AĞAÇ BAYRAMI KUTLANDI

  Mart 21, 2018 Kocaeli Valiliği tarafından düzenlenen Orman Haftası ve Ağaç Bayramı etkinliği Vali Yardımcısı Osman EKŞİ ve il protokolünün da katılımı ile fidan dikimi yapılarak kutlandı.

KURUMSAL EPOSTA         EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER