1. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLĞİĞİ KAPSAMINDA MEMUR PERSONEL SAĞLIK KONTROLUNDEN GEÇTİ

  Mart 24, 2017 Orman ve Su işleri Kocaeli Şube Müdürlüğümüzde görev yapmakta olan tüm memur personelin bireysel sağlık kontrolleri yapıldı.

 2. 2017 Yılı I. İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Yapıldı

  Mart 23, 2017 2017 yılı I. Hayvanları Koruma Kurul Toplantısı 22 Mart Çarşamba günü Valilik II. nolu Toplantı Salonunda Vali Yardımcısı Hasan GÖZEN başkanlığında toplandı.

 3. YARALI KARACA VETERİNERLİK FAKÜLTESİNDE

  Mart 20, 2017 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yaralı halde bulunan Karaca İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'nde tedavisine başlandı. Gerekli tedaviler yapılıyor.

 4. YARALI KARACA TEDAVİ EDİLİYOR

  Mart 17, 2017 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü ekipleri Gölcük ilçesinde araç çarmış yaralı Karaca'yı tedavi için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi barınağına getirdi. Veteriner hekimlerin ilk muayenesinde Karaca' nın gebe olduğu ve iki yavrusunun olacağı anlaşıldı. Barınak imkanlarının tedavi için yeterli olamayacağından İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine yaralı Karaca tedavi edilmek üzere teslim edildi.

 5. Kocaeli Taşköprü Avcılar Ve Atıcılar Derneği Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

  Mart 16, 2017 Kocaeli Orman ve Su işleri Şube Müdürlüğü olarak Kocaeli Taşköprü Avcılar Ve Atıcılar Derneği Genel Kurul Toplantısına katılım sağlandı. Yoğun katılımın gerçekleştiği toplantıda Divan Heyeti, Yönetim ve Denetim Kurulu seçimi yapıldı.

 6. AMBARCI KÖYÜNDE AVCILARA EĞİTİM…

  Mart 16, 2017 Kocaeli Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü tarafından Kocaeli/İzmit İlçesi Ambarcı Köyünde 30 avcıya sürdürülebilir avcılık, 4915 Sayılı Kara Avcılığı Kanunu, avcılık bilgisi, avcılık mevzuatı, Avcı Eğitimi ve Avcılık Belgesi Verilmesi Usul ve Esasları Yönetmeliği konularında eğitim verildi.

 7. CAN DOSTLARIMIZ İÇİN HİZMETE DEVAM...

  Mart 15, 2017 Sokak hayvanlarına yönelik yaptığı çalışmalara bir yenisini ekleyen Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü kentimizde bulunan sahipsiz sokak köpeklerinin özellikle soğuk kış günleri ve sıcak yaz günlerinde mevsim şartlarından olumsuz etkilenmelerini önlemek için köpek evleri yaptırıyor.

KURUMSAL EPOSTA         EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER