Skip Navigation LinksAna Sayfa > Haberler

 1. AVCI DERNEKLERİ İLE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI YAPILIYOR

  Ağustos 15, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü I. Bölge Kocaeli Şube Müdürlüğü Avcılık ve Yaban Hayatı Birimince, Kocaeli ili sınırları içerisinde faaliyet gösteren avcı dernekleri üyelerine 2018-2019 Av Sezonu ile ilgili bilgilendirme toplantıları yapılıyor.

 2. YARALI LEYLEK YAVRULARI TEDAVİ EDİLİP DOĞAYA SALINDI

  Ağustos 10, 2018 Başiskele ilçesinde bulunarak tedavi edilmek üzere rehabilitasyon merkezine götürülen 4 leylek yavrusu, tedavileri sonrası tekrar doğaya bırakıldı.

 3. Avcı Dernekleri Başkanlarıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

  Ağustos 01, 2018 İlimizde faaliyet gösteren Avcı Dernekleri Başkanlarıyla 2018-2019 Av Sezonu MAK Kararları, AVBİS talimatı ve genel bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 4. PERSONELİMİZİ KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLADIK

  Temmuz 25, 2018 Şube Müdürlüğü personeli Sayın Ahmet HIZARCI Hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklara uğurladık.

 5. KOCAELİ YABAN HAYATI DESTEKLENİYOR

  Temmuz 17, 2018 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünce Kocaeli Şube Müdürlüğüne tahsis edilen 900 adet kınalı keklik düzenlenen etkinlikle Dilovası İlçesi Çerkeşli Yaban Hayatı Yerleştirme Sahasında doğaya salımı yapılmıştır.

 6. TOÇ BİR-SEN DELEGELERİ BELİRLEDİ

  Temmuz 10, 2018 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü memurları delege belirlemek için seçim yaptı.

 7. KOCAELİ UZUNTARLA TABİAT PARKINDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK BAHÇESİ PROTOKOLÜ

  Temmuz 09, 2018 Kocaeli ilinde Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı organizasyonunda Uzuntarla Tabiat Parkında Doğa Yürüyüşü tertip edildi. Düzenlenen doğa yürüyüşüne çok sayıda vatandaşımızla birlikte Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürümüz sayın Nurettin TAŞ, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Genel Müdür Yardımcısı sayın Osman DEMİREL, Daire Başkanı Mehmet KARACA ile I. Bölge Müdürü Resul DOĞAN da katıldı. Ayrıca Tabiat Parkındaki yatırımlar yerinde incelendi.

 8. Eriklitepe Tabiat Parkında Bölge Müdürü İnceleme Yaptı

  Temmuz 05, 2018 Orman ve Su işleri I. Bölge Müdürü Resul DOĞAN, Kocaeli Şube Müdürü İlyas ÇİÇEK ve beraberindeki teknik hayat ile Eriklitepe Tabiat Parkında devam eden yatırımları inceleyerek denetimlerde bulundu.

 9. UZUNTARLA TABİAT PARKINDAKI ÇALIŞMALAR İNCELENDİ

  Haziran 22, 2018 Uzuntarla Tabiat Parkı'nda yapımı devam eden Doğal Yaşam Parkı yatırımları, Orman ve Su İşleri I. Bölge'den gelen bir heyet, Kocaeli Şube Müdürü İlyas ÇİÇEK ve Başiskele Şefi Süheyla SÜMER tarafından yerinde incelenerek, Tabiat Parkının işletmecisi olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden bilgi alındı, çalışmalar değerlendirildi.

 10. DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

  Haziran 07, 2018 Her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli etkinliklerin yapıldığı 5 haziran Dünya Çevre Günü kutlamaları, Atatürk anıtına çelenk sunulması ile başladı. Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde düzenlenen programla devam eden etkinliklere; Kocaeli valisi Hüseyin AKSOY, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Kocaeli Vali Yardımcısı Osman EKŞİ, İzmit Kaymakamı Ersin EMİROĞLU, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ersan AYTAÇ, Kocaeli Orman ve Su İşleri Şube Müdürü İlyas ÇİÇEK, daire müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. Sonraki Sayfa