1. KOCAELİ İl HAYVANLARI KORUMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

  Temmuz 17, 2014 11.07.2014 tarihinde Sayın Vali Yardımcısı Şükrü ÇAKIR başkanlığında Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğümüz koordinasyonunda kamu kurum ve kuruluşlarının katılımı ile 2014 yılı 2. İl Hayvanları Koruma Kurulu toplantısı Valilik binası 2 nolu toplantı salonunda yapılmıştır.

 2. Uzuntarla Tabiat Parkındaki Volyer Kurulumu Tamamlandı

  Temmuz 11, 2014 2014 yılında Doğaya Yaban Hayvanı Yerleştirme projesi çerçevesinde Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü olarak İstanbul Şube Müdürlüğünden getirilmesi planlanan sülünler için Kartepe İlçesi Uzuntarla Tabiat Parkı bölgesinde voliyer kurulmuştur.

 3. Petshoplar Denetleniyor

  Temmuz 10, 2014 Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü olarak Kocaeli ili İzmit , Derince ve Körfez ilçelerindeki petshopların rutin denetimleri yapılmış olup, denetlemeler esnasında her hangi bir olumsuzluğa rastlanmamıştır.

 4. Kandıra Sarıhocalar Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Denetlendi

  Temmuz 10, 2014 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü ekipleri olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait Kandıra Sarıhocalar Sokak Hayvanları Geçici bakımevi denetlenmiştir.

 5. Avcı Dernekleriyle Toplantı Yapıldı

  Temmuz 04, 2014 03.07.2014 tarihinde saat 14:00’da Kocaeli Şube Müdürü Vekili Süheyla SÜMER başkanlığında ilimiz avcı derneklerinin katılımıyla Müdürlüğümüz toplantı salonunda avcı dernekleri aracılığı ile avlanma izin kartı satışı hakkında toplantı düzenlendi.

 6. Şikayetler Değerlendiriliyor…

  Haziran 17, 2014 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğümüze vatandaş tarafından gelen sahipli ve sahipsiz hayvanlar ile ilgili gelen şikayetler müdürlüğümüz ekiplerince yerinde incelemeler yapılarak konu titizlikle takip ediliyor.

 7. Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri Denetleniyor

  Haziran 17, 2014 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü Yaban Hayatı ve Üretim Mühendisliği denetim ekipleri ilimizdeki Petshopları denetlemeye devam ediyor.

KURUMSAL EPOSTA          EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER