1. Av Yaban Hayatı Sürekliliği İçin Denetimler Devam Ediyor

  Ağustos 22, 2017 Gece ve gündüz koruma kontrol faaliyetlerinde etkin olarak çalışan ekipler yasa dışı avlanmaya engel oluyor. Denetimlerde mevzuata aykırı avlananlara yasak sahalarda avlananlara yasal işlem yapılıyor.

 2. KORUNAN ALANLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

  Ağustos 18, 2017 Kocaeli Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü sorumluluk alanında yer alan korunan alanlarda Toplu Yararına Çalışma Programı Kapsamında çalıştırılan personellerle temizleme çalışmaları devam ediyor.

 3. I. Bölge Müdürlüğünde görev değişimi...

  Ağustos 17, 2017 Doğa Koruma ve Milli Parklar I. Bölge Müdürü iken, Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Osman DEMİREL'e ve I.Bölge Müdürlüğüne atanan DKMP 9. Bölge Yardımcısı Resul Doğan'a yeni görevlerinde başarılar dileriz.

 4. UZUNTARLA TABİAT PARKI'NDA PROJELER DEVAM EDİYOR

  Ağustos 04, 2017 İlimiz, Kartepe İlçesi sınırları içerisindeki Uzuntarla Tabiat Parkı'nda yapılmakta olan Doğal Yaşam Parkı projesi ile ilgili sahanın işletmecisi olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı yetkililerinin katılımıyla bir toplantı yapıldı.

 5. AV SEZONU ÖNCESİ AVCI DERNEKLERİ BİLGİLENDİRİLDİ

  Ağustos 04, 2017 İlimizde 19.08.2017 tarihinde başlayacak olan 2017-2018 av sezonu öncesi faaliyet gösteren avcı dernek başkanları ve üyelerinin katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 6. SOKAK HAYVANINA CİNSEL İSTİSMAR CEZASIZ KALMADI

  Ağustos 03, 2017 Sokak köpeğine cinsel istismarda bulunduğu tespit edilen şahıs hakkında 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanununa göre gerekli yasal işlemler yapılmıştır.

 7. TABİAT PARKLARI DENETLENİYOR

  Ağustos 03, 2017 Bölge Müdürlüğümüz ve Şube Müdürlüğümüz tarafından İlimizde bulunan tabiat parklarının denetimleri devam ediyor.

KURUMSAL EPOSTA         EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER