1. I. Bölge Müdürlüğü Çalışma Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Kefken'de Yapıldı...

  Eylül 19, 2014 İlimiz Kandıra ilçesi Kefken beldesinde bulunan Kefken Çevre Yaz Kampı sosyal tesislerinde düzenlenen toplantıda Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı şube müdürlüklerinin çalışma ve faaliyetleri değerlendirildi.

 2. Biyoloji Çeşitlilik Ve Ekoloji Konusunda İkinci Eğitim Gölcük İlçesinde Verildi

  Eylül 10, 2014 Kocaeli Şube Müdürlüğümüzce Biyoloji Çeşitlilik Ve Ekoloji konusunda eğitimler verilmeye devam ediliyor.

 3. Av Koruma ve Kontrol Ekiplerimiz Koruma Kontrol Faaliyetlerine Devam Ediyor.

  Eylül 08, 2014 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü Av Koruma Kontrol ekipleri Av Sezonunun açılmasıyla birlikte yasak avcılığı engellemek ve doğal hayatı korumak amacıyla rutin koruma kontrol faaliyetlerine gece gündüz devam etmekte ve gelen ihbarları anında değerlendirmektedirler.

 4. Av Koruma ve Kontrol Toplantısı Yapıldı.

  Eylül 04, 2014 Şube Müdürlüğümüz av koruma ve kontrol hizmetlerinde görevli tüm personel ile ilimiz sınırları dâhilindeki Jandarma ve Emniyet birimleri, Orman İşletme Müdürlüğü personeli, ilimizdeki köy muhtarları, fahri av müfettişleri ve avcı derneklerinin katılımları ile etkin av koruma ve kontrol faaliyetleri konularını kapsayan toplantı yapılmıştır.

 5. Biyolojik Çeşitlilik ve Ekoloji Konularında Eğitim Verildi

  Eylül 03, 2014 ÇEKÜD (Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği) ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğümüzce imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde Kocaeli İli İzmit ve Kartepe ilçelerindeki okullarda görev yapan eğiticilere ve öğretmenlere eğitim verildi.

 6. Şikayetler Ekiplerimizce Titizlikle Değerlendiriliyor

  Ağustos 27, 2014 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğümüze vatandaşlar tarafından gelen sahipli ve sahipsiz hayvanlar ile ilgili gelen şikayetler müdürlüğümüz ekiplerince yerinde incelemeler yapılarak, konu titizlikle takip ediliyor.

 7. Kene Savar Sülünler Uzuntarla Tabiat Parkında Doğaya Salındı…

  Ağustos 26, 2014 Nesli birinci derece yok olmaya yüz tutmuş sülünlerin neslinin devamı için bir süredir Uzuntarla Tabiat Parkında kurulan voliyerlerde gözetim altında tutulan 500 adet sülün doğaya salındı.

KURUMSAL EPOSTA          EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER