1. Avcılar Avcı Derneklerinde Bilgilendiriliyor.

  Ağustos 26, 2016 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğümüz teknik personeli tarafından Gebze İlçesi, Denizliköyü Avcılar Derneğinde avcıları bilgilendirmek üzere toplantı düzenlendi. 

 2. Kene Savar 500 Sülün Doğaya Salındı...

  Ağustos 23, 2016 Nesli birinci derece yok olmaya yüz tutmuş sülünlerin neslinin devamı için bir süredir Gökçeler Davuldere Köyü civarında kurulan voliyerlerde gözetim altında tutulan 500 adet sülün doğaya salındı.

 3. Bakımı ihmal edilen atlar için cezai işlem uygulandı

  Ağustos 19, 2016 İzmit ilçesinde yer alan Akmeşe Sapakpınar mevkiinde bulunan özel mülk olan at harasındaki atların kapalı ortamda yiyecek verilmeden tutulduğu, atların zor durumda olduğu ve bir atın da öldüğü ihbarı gelmiş olup, ihbar üzerine söz konusu yere gidilerek, incelemelerde bulunulmuştur.

 4. Doğaya salınacak sülünler voliyerlerde besleniyor...

  Ağustos 15, 2016 2016 yılı doğaya kanatlı yaban hayvanı yerleştirme çalışmaları kapsamında; doğaya adapte olmaları üzere voliyerlere yerleştirilen 500 adet sülün için Müdürlüğümüz Hayvanları Koruma ekibince düzenli olarak yemleme çalışması yapılmaktadır.

 5. Sülünler Doğaya Yerleştirilmeye Hazırlanıyor

  Ağustos 09, 2016 Kocaeli Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü olarak 2016 yılında bin adet sülün doğaya yerleştirilecektir.

 6. At Haraları Denetleniyor

  Ağustos 09, 2016 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğüne İzmit ilçesinde yer alan Akmeşe Sapakpınar mevkiindeki özel mülk olan at harasındaki atların kapalı ortamda yiyecek verilmeden tutulduğu, atların zor durumda olduğu ve bir atın da öldüğü ihbarı üzerine İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile birlikte söz konusu yere gidilmiş, incelemelerde bulunulmuştur.

 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ KOORDİNASYON VE İSTİŞARE TOPLANTISI KOCAELİ'NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Ağustos 04, 2016 2016 Yılı 1.Bölge Müdürlüğü Koordinasyon ve Yatırım Toplantısı Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Osman Demirel başkanlığında Bölge Müdür Yardımcılarımız Bölge Şube Müdürlerimiz ve İl Şube Müdürlerimizin katılımıyla İzmit Orman İşletme Şefliği lokalinde gerçekleştirildi.

KURUMSAL EPOSTA         EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER