1. Tabiat Turizmi Uygulama Eylem Planı kapsamında yılın ilk etkinliği gerçekleştirildi.

  Şubat 19, 2018 Tabiat Turizmi Uygulama Eylem Planı kapsamında yılın ilk etkinliği Uzuntarla Tabiat Parkı’nda yapıldı.

 2. PETSHOP DENETİMİ DEVAM EDİYOR

  Şubat 19, 2018 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü ekipleri hafta sonu açık bulunan 19 adet Ev ve Süs Hayvanları satış yeri (Petshop) denetlenmiş, Canlı Hayvan Satış Ruhsatı olmayan iş yerleri uyarılmış ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne yönlendirilmiştir.

 3. YEREL HAYVAN KORUMA GÖREVLİSİ EĞİTİMİ VERİLDİ

  Şubat 16, 2018 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve Hayvanların Korunmasına Dair Uygulama Yönetmeliği gereği, 15-16 Şubat 2018 tarihlerinde Fuar içi Sivil Toplum Merkezinde Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü tarafından 2018 yılı “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi” verilmiştir.

 4. KOCAELİ’NDE YENİ TABİAT PARKLARI İÇİN ARAZİ ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

  Şubat 16, 2018 Kocaeli İli Gebze ilçesinde yer alan Kargalı Şelaleri’nin bulunduğu alanın tabiat parkı teklifini yapmak üzere Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü teknik ekiplerince arazi çalışmaları yapılmıştır.

 5. Kent Ormanındaki Sahipsiz Köpeklere Mama Bırakıldı

  Şubat 13, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürlüğü Kocaeli Şube Müdürlüğü ekipleri ile Kocaeli Üniversitesi Doğa ve Hayvan Dostları Kulübü üyesi öğrenciler, Kent Ormanında barınan sahipsiz köpeklere mama ve su bıraktı.

 6. Gazilerdağı Tabiat Parkı İçerisindeki Baz ve Verici İstasyonlarında Denetim Yapıldı

  Şubat 09, 2018 Orman ve Su işleri Kocaeli Şube Müdürü İlyas Çiçek ve beraberindeki teknik personel, Gebze İlçesi’nde yer alan Gazilerdağı Tabiat Parkı sınırlarındaki baz ve verici istasyonlarında genel denetim yaptı.

 7. Ballıkayalar Tabiat Parkı’nda Plan ve Projelerin Arazi İncelemesi Yapıldı

  Şubat 09, 2018 Kocaeli Gebze-Dilovası İlçeleri sınırları içerisinde bulunan Ballıkayalar Tabiat Parkı’nda yapılacak projelerle ilgili yer tespiti yapmak için Orman ve Su işleri Kocaeli Şube Müdürü İlyas ÇİÇEK, teknik ekiple birlikte arazide incelemelerde bulundu.

KURUMSAL EPOSTA         EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER