1. Fahri Av Müfettişi Kimlik Kartları Hak Sahiplerine Verildi

  Temmuz 25, 2014 12.05.2014 Pazartesi Günü Şube Müdürlüğümüz toplantı salonunda 8(sekiz) saatlik kısa süreli eğitime tabi tutularak eğitim sonunda düzenlenen sınavda başarılı olanlara Şube Müdürlüğümüz toplantı salonunda Fahri Av Müfettişi Kimlik Kartları ve Av Koruma Yelekleri teslim edilmiştir.

 2. Sülünler Uzuntarla Tabiat Parkındaki Volyere Yerleştirildi

  Temmuz 25, 2014 2014 yılı Doğaya Yaban Hayvanı Yerleştirme projesi çerçevesinde Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü olarak İstanbul Şube Müdürlüğünden getirilen sülünler Kartepe İlçesindeki Uzuntarla Tabiat Parkında hazırlanmış olan voliyere yerleştirildi.

 3. KOCAELİ İl HAYVANLARI KORUMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

  Temmuz 17, 2014 11.07.2014 tarihinde Sayın Vali Yardımcısı Şükrü ÇAKIR başkanlığında Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğümüz koordinasyonunda kamu kurum ve kuruluşlarının katılımı ile 2014 yılı 2. İl Hayvanları Koruma Kurulu toplantısı Valilik binası 2 nolu toplantı salonunda yapılmıştır.

 4. Uzuntarla Tabiat Parkındaki Volyer Kurulumu Tamamlandı

  Temmuz 11, 2014 2014 yılında Doğaya Yaban Hayvanı Yerleştirme projesi çerçevesinde Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü olarak İstanbul Şube Müdürlüğünden getirilmesi planlanan sülünler için Kartepe İlçesi Uzuntarla Tabiat Parkı bölgesinde voliyer kurulmuştur.

 5. Petshoplar Denetleniyor

  Temmuz 10, 2014 Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü olarak Kocaeli ili İzmit , Derince ve Körfez ilçelerindeki petshopların rutin denetimleri yapılmış olup, denetlemeler esnasında her hangi bir olumsuzluğa rastlanmamıştır.

 6. Kandıra Sarıhocalar Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Denetlendi

  Temmuz 10, 2014 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü ekipleri olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait Kandıra Sarıhocalar Sokak Hayvanları Geçici bakımevi denetlenmiştir.

 7. Avcı Dernekleriyle Toplantı Yapıldı

  Temmuz 04, 2014 03.07.2014 tarihinde saat 14:00’da Kocaeli Şube Müdürü Vekili Süheyla SÜMER başkanlığında ilimiz avcı derneklerinin katılımıyla Müdürlüğümüz toplantı salonunda avcı dernekleri aracılığı ile avlanma izin kartı satışı hakkında toplantı düzenlendi.

KURUMSAL EPOSTA          EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER