1. Yaralı Şahin Tedavi Ediliyor

  Ocak 20, 2015 Vatandaşlar tarafından Müdürlüğümüze yaralı olarak getirilen doğan, tedavisi yapılmak üzere Şube Müdürlüğümüz ekiplerince Darıca Faruk Yalçın hayvanat bahçesine teslim edilmiştir.

 2. Yaralı Şahin Tedavi Ediliyor

  Ocak 16, 2015 Vatandaşlar tarafından Müdürlüğümüze bildirilen, İzmit Kuruçeşme de yaralı olarak bulunan şahin tedavisi yapılmak üzere Şube Müdürlüğümüz ekiplerince Darıca Faruk Yalçın hayvanat bahçesine teslim edilmiştir.

 3. Petshoplar Denetleniyor…

  Ocak 16, 2015 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü Yaban Hayatı ve Üretim Mühendisliği denetim ekipleri ilimizdeki Petshopları denetlemeye devam ediyor.

 4. Koruma Kontrol Faaliyetlerimiz Devam Ediyor

  Ocak 16, 2015 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğü Av Koruma Kontrol ekipleri rutin koruma kontrol faaliyetleri devam etmekte olup gelen ihbarlar değerlendirilmektedir.

 5. AĞIR KIŞ ŞARTLARINDA YABAN HAYVANLARI YEMLENİYOR

  Ocak 09, 2015 Bu günlerde etkili olan ağır kış şartlarında özellikle kar yağışının fazla olduğu bölgelerde hem yaban hayvanları hem de sokakta yaşayan kedi köpek gibi evcil hayvanlar yiyecek bulmakta zorlanmaktadır.

 6. SOKAK HAYVANLARI AÇ KALMASIN

  Ocak 07, 2015 Orman ve Su işleri Kocaeli Şube Müdürlüğü olarak ağır kış şartlarında sokak hayvanlarının aç kalmaması için sokak hayvanlarının yoğun olarak bulunduğu bölgelere kuru mama bırakılmaktadır. Yoğun kar yağışının olduğu 06 Ocak tarihinde de İzmit ilçesi Umuttepe, Üçtepeler ve Körfez ilçesi İlimtepe, Radar bölgesine 60 kg. yem bırakılmıştır.

 7. Yemleme Çalışmaları Devam Ediyor

  Aralık 31, 2014 Orman ve Su İşleri Kocaeli Şube Müdürlüğümüz ekipleri yılın son günlerinde kar yağışının tekrar başlaması üzerine yemleme çalışmalarına devam ediyor.

KURUMSAL EPOSTA          EBYS          KURUMSAL KİMLİK          SOKAK HAYVANLRI SAHİPLENDİRME İLANLARI           DÖKÜMAN ARŞİVİ           STRATEJİK PLAN           BİMER